Dom

SleepMed jako marka gwarantująca zdrowy sen!

Po ciężkim dniu nie ma nic lepszego, niż udanie się do sypialni i położenie na wygodnym łóżku. To właśnie ono jest w stanie zagwarantować nam zdrowy, a także spokojny wypoczynek. Musimy jednak pamiętać o tym, aby wyposażyć je w wysokiej jakości akcesoria sypialniane, które dostępne są na rynku w różnych wariantach. Wśród nich są produkty od SleepMed! A czym się wyróżniają?

Zdrowy sen a materace SleepMed

Zdrowy sen jest niezwykle ważny – w końcu wpływa na nasze samopoczucie oraz poziom energii. Jednak, czy zdajemy sobie sprawę z tego, dlaczego warto zainwestować w materace medyczne SleepMed? Jak się okazuje, mają one potwierdzone właściwości oraz zostały przebadane pod kątem czterech najbardziej kluczowych parametrów. Nic zatem dziwnego, że możemy cieszyć się ich najlepszym dopasowanie do sylwetki – w końcu są to modele wyjątkowo ergonomiczne! Unikalne wypełnienie oraz technologia Airforce wpływa na higienę, przez co gwarantują higieniczne i antyalergiczne środowisko. Oznacza to, że możemy się pożegnać z roztoczami i bakteriami. Inną kwestią jest właściwy przepływ powietrza, który decyduje o komforcie, jaki mogą zapewnić nam materace SleepMed. Poprzez wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, są one niezwykle trwałe i odporne na odkształcenia. Nie ma się zatem co dziwić, że producent gwarantuje aż 15 lat spokojnego wypoczynku!

Technologie SleepMed – jak wpływają na sen?

W przypadku materacy SleepMed znajdziemy wiele unikalnych technologii, które są w stanie znacząco podnieść jakość wypoczynku. Jednak czym się one wyróżniają i co warto o nich wiedzieć?

Technologia Airforce

Pierwszą z nich jest technologia Airforce, czyli polegająca na specjalistycznym nacięciu pianki, dzięki czemu dochodzi do maksymalnego obiegu powietrza wewnątrz wypełnienia. W ten sposób wkład odznacza się wysoką antyalergiczność oraz właściwościami ortopedycznymi. Dodatkowo sprawia, że materace piankowe z kolekcji Standard oraz Plus stają się świetną alternatywą dla osób, które nie preferują rozwiązań zawierających sprężyny!

Możliwość regulacji twardości

Oprócz tego, w ofercie znajdziemy produkty posiadające 4 lub 6 twardości. Co to oznacza? Otóż decydując się na materace SleepMed, nie musimy martwić się o wybór twardości. Stanowi ona subiektywne dla każdego z nas odczucie, które zależy od indywidualnych preferencji oraz wagi. Poprzez warstwę pianki termoelastycznej, odpinany top oraz możliwość odwrócenia produktu na drugą stronę. Warto również pamiętać o tym, że obie te kwestie w znacznym stopniu przekładają się na zdrowy i spokojny wypoczynek!

Pokrowce

W zależności od kolekcji, materace medyczne SleepMed mogą być wyposażone w dwa rodzaje pokrowców. Modele z kolekcji Standard oraz Hybrid zostały wyposażone w pokrowiec Merced. Zapewnia on wysoką oddychalność wkładu, a także gwarantuje odczuwalny efekt masażu. Warto również zaznaczyć, że jego powłoka została nasączona specjalną apreturą zmiękczającą odpowiadającą za łatwiejsze odprowadzanie wilgoci. Natomiast modele z kolekcji Plus oraz Hybrid Plus wyróżniają się unikalnym pokrowcem Probiotex. Jego największą zaletą jest fakt, iż wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków, która zmniejsza ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni aż o 93,7%. Nie można również zapomnieć o dwóch modelach z kolekcji Natura! Ich pokrowiec został wykonany z lnianej dzianin, która odznacza się właściwościami relaksującymi oraz rozluźniającymi mięśni. Niezaprzeczalnie, pozwala na pochłanianie wilgoci oraz obniżenie temperatury ciała, przez co zapewni nam zdrowy wypoczynek!

Kolekcje SleepMed – czym się wyróżniają?

Marka SleepMed ma w swojej ofercie przede wszystkim wysokiej jakości materace medyczne. Każdy model wyróżnia się kilkoma charakterystycznymi właściwościami, w tym antyalergicznymi oraz prozdrowotnymi. Dzięki wyjątkowej budowie gwarantują nam zdrowy i spokojny wypoczynek, przez co nasze ciało może efektywnie regenerować się. Jednak każdy kolekcja posiada inne cechy. Oznacza to, że modele wchodzące w skład kolekcji:

  • Standard wyróżniają się piankowym wkładem oraz 4 twardościami,
  • Hybrid wyróżniają się piankowym wkładem, który został połączony ze sprężynami typu Multi oraz 4 twardościami,
  • Plus wyróżniają się piankowym wkładem z odpinany topem oraz 6 twardościami,
  • Hybrid Plus wyróżniają się piankowym wkładem, który został połączony ze sprężynami typu Multi i odpinanym topem oraz 6 twardościami,
  • Natura wyróżniają się piankowym wkładem, zawierającym dodatkowo naturalne surowce lub wkładem piankowym połączonym ze sprężynami typu Multi oraz 4 twardościami.

Jakie akcesoria sypialniane oferuje SleepMed?

Materace stanowią ważny, jednak nie jedyny element wyposażenia łóżka. Nie można zapomnieć także o wyjątkowych akcesoriach sypialnianych, które są dostępne w ofercie SleepMed. Wyróżnia się m.in. ochraniacz na materac SleepMed – 100% bawełny, który odpowiada za ochronę podłoża do spania przed zabrudzeniami, uszkodzeniami czy wnikaniem roztoczy. Nie można zapomnieć także o ergonomicznych i antyalergicznych poduszkach. Znajdziemy tutaj takie modele, jak:

  • SleepMed Comfort Pillow – odznacza się ergonomicznym kształtem i unikalną pianką, przez co świetnie sprawdzi się u osób śpiących na plecach lub boku,
  • SleepMed Premium Pillow – posiada uniwersalny kształt oraz piankę o wysokiej gęstości i otwartokomórkowej strukturze, przez co podnosi komfort snu,
  • SleepMed Supreme Pillow – wyróżnia się unikalnym kształtem oraz pianką z włóknami węglowymi, przez co sprawdza się u osób prowadzących napięty tryb życia.

Nie od dziś wiadomo, że zdrowy sen jest ważny do prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia. Najwyższej jakości materace oraz akcesoria sypialniane od SleepMed świetnie sprawdzą się w naszej sypialni, dlatego warto już dziś w nie zainwestować!

Zobacz też

Jak pięknie wyglądać w ciąży? Pielęgnacja w oczekiwaniu na dziecko

Jak pięknie wyglądać w ciąży? Pielęgnacja w oczekiwaniu na dziecko

Minimalistyczne mieszkanie – prostota w aranżacji wnętrz i jej wpływ na samopoczucie
Dom

Minimalistyczne mieszkanie – prostota w aranżacji wnętrz i jej wpływ na samopoczucie

Idealna kuchnia – jak stworzyć estetyczną i funkcjonalną przestrzeń?
Dom

Idealna kuchnia – jak stworzyć estetyczną i funkcjonalną przestrzeń?

Ogród na balkonie – jakie rośliny warto wybrać?
Dom

Ogród na balkonie – jakie rośliny warto wybrać?

Bezpieczeństwo dzieci w domu – jak stworzyć przestrzeń dla najmłodszych?
Dom

Bezpieczeństwo dzieci w domu – jak stworzyć przestrzeń dla najmłodszych?

Te elementy sypialni są niezbędne dla wygodnego snu: sprawdź sam!
Dom

Te elementy sypialni są niezbędne dla wygodnego snu: sprawdź sam!