Dom

Fit.4.Sleep – produkty tworzone z troską o zdrowy kręgosłup

Jak tworzone są produkty Fit.4.Sleep?

Fit.4.Sleep to marka, która oferuje wysokiej jakości wyposażenie sypialni. Wszystkie produkty są wytwarzane przez grupę Hilding Anders. Jest to lider innowacji, który jest ceniony w wielu krajach europejskich oraz azjatyckich. W Murowanej Goślinie znajduje się jedna z najbardziej nowoczesnych fabryk należących do koncernu. Wszystkie produkowane tam materace, poduszki i pościele są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Cały proces jest zgodny z aktualnie obowiązującym ustawodawstwem związanym z dbałością o stan środowiska naturalnego. Na zakup produktu Fit.4.Sleep mogą zdecydować się nawet najbardziej wymagające osoby, które szukają wyposażenia sypialni wykonanego perfekcyjnie – bez żadnych kompromisów.

Dbałość o zdrowy kręgosłup, a filozofia marki

Głównym celem grupy Hilding Anders, która produkuje materace Fit.4.Sleep jest zagwarantowanie klientom zdrowego i regenerującego snu. Zaangażowanie firmy w cały proces produkcji – od momentu wyselekcjonowania materiałów, aż do dostarczenia gotowych produktów do salonów sprzedaży – umożliwia konsekwentn realizowanie założeń. Jedną z ważnych cech charakteryzujących materace i inne akcesoria sypialniane Fit.4.Sleep, jest idealne dopasowanie do anatomii kręgosłupa. Podczas snu całe ciało powinno otrzymywać równomierne podparcie, które umożliwi mięśniom rozluźnienie się. W tym celu materace i poduszki dostępne są w wielu różnych wersjach, które różnią się między sobą m.in. rodzajem wypełnienia i jego twardością. Dzięki temu każdy jest w stanie wybrać egzemplarz idealnie dostosowany do własnych potrzeb.

Produkcja z myślą o zdrowych plecach

Wygodne łóżko to istotna część życia. Wpływa nie tylko na komfort podczas snu. W sypialni spędzamy aż ⅓ doby. Dlatego akcesoria sypialniane mogą w znacznym stopniu wpływać na ogólny stan zdrowia. Jakimi wartościami kieruje się Fit.4.Sleep, aby zagwarantować użytkownikom zdrowie kręgosłupa i nie tylko?

  • Ergonomia – pierwszą cechą, która charakteryzuje wszystkie produkty Fit.4.Sleep jest ergonomia. Są one zaprojektowane z myślą o anatomii ludzkiego ciała. Dzięki dobrze dobranemu materacowi i wygodnym poduszkom, ciało powinno być podparte tak, aby zachowane były wszystkie, naturalne krzywizny. Jest to cel, który można z łatwością uzyskać dzięki zakupowi wygodnego materaca Fit.4.Sleep.
  • Higiena – wyposażenie sypialni powinno umożliwiać łatwe utrzymanie. Jest to szczególnie ważne dla zdrowia alergików. Zamki rozdzielcze umożliwiające szybkie zdjęcie i wypranie pokrowca i stosowanie materiałów hamujących rozwój szkodliwych mikroorganizmów praktycznie eliminują ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej.
  • Wytrzymałość – kluczem do sukcesu jest wytrzymałość. Jest to wartość niezwykle istotna w filozofii Fit.4.Sleep i grupy Hilding Anders. Nawet najlepszy materac, które ulegnie odkształceniom pod wpływem ciężaru użytkownika, nie będzie ułatwiał utrzymania zdrowia. Kręgosłup ułożony na podłożu, w którym znajdują się wgłębienia i wybrzuszenia, będzie bardzo szybko bolał. Dlatego podczas produkcji wykorzystywane są tylko sprawdzone materiały i tkaniny, a także przetestowane technologie.

Zdrowy kręgosłup szyjny dzięki poduszkom Fit.4.Sleep

Zakup wygodnego i komfortowego materaca jest ważnym krokiem podczas urządzania sypialni. Jednak stanowi jedynie połowę sukcesu. Ważne jest także to, aby w łóżku znalazły się ergonomiczne poduszki. Różne modele można znaleźć w sklepie internetowym sleepinghouse.pl. Ważne jest równomierne podparcie kręgosłupa szyjnego na całej długości. Efekt ten jest możliwy do osiągnięcia dzięki zakupowi poduszki Fit.4.Sleep, której kształt i twardość zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Czym powinna charakteryzować się idealna poduszka? Ważny jest kształt dopasowany do fizjologii górnej części pleców. Wygodę zwiększy z pewnością zastosowanie rozwiązań gwarantujących optymalną wentylację. Warto zwrócić uwagę na to, aby poduszka posiadała zamek rozdzielczy, który umożliwi szybkie zdjęcie pokrowca. Regularne pranie znacznie zwiększa higienę w sypialni.

Materace Fit.4.Sleep – certyfikowana jakość

Wysoka jakość materacy Fit.4.Sleep to cecha, która wpływa na popularność tych produktów na rynku sypialnianym. Jest ona potwierdzona różnymi certyfikatami, które posiadają poszczególne produkty.

  • AEH+ – jest to certyfikat jakości, który potwierdza cztery najważniejsze cechy, które wpływają na zdrowie użytkownika. Wszystkie materace, poduszki i pościele oznaczone tym symbolem są ergonomiczne, a także gwarantują wysoki poziom higieny, klimatu oraz trwałości. Aby produkt mógł uzyskać ten certyfikat, musi przejść szczegółowe badania w przystosowanym do tego celu laboratorium.
  • Oeko-Tex – ten znak potwierdza jakość tekstyliów. Produkty, które nim opatrzono, wykonane zostały z materiałów wolnych od jakichkolwiek szkodliwych substancji. Nie ma w nich żadnych metali ciężkich, formaldehydu czy barwników stanowiących potencjalny czynnik alergogenny.
    Dodatkowym potwierdzeniem jakości jest gwarancja, którą Fit.4.Sleep udziela swoim materacom aż na 10 lat! Chroni ona klienta przed ewentualnymi odkształceniami lub nieprawidłowym spełnianiem swoich funkcji przez materac.

Recepta na zdrowy układ ruchu – regularny wysiłek i sen z Fit.4.Sleep

Duża część naszego społeczeństwa prowadzi wyjątkowo intensywny tryb życia. W związku z tym, szczególnie ważne jest dbanie o zdrowie. Długotrwała praca siedząca stwarza ryzyko powstania wielu zaburzeń w funkcjonowaniu układu ruchu. Aby zapewnić sobie zdrowie kręgosłupa, warto regularnie się ruszać. Jednak to nie wszystko! Sypialnia wyposażona w wygodne akcesoria Fit.4.Sleep będzie na co dzień wspierała zdrowie pleców i minimalizowała ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych. Spanie w komfortowym, ergonomicznym łóżku znacznie ułatwi rozluźnienie różnych partii mięśniowych. Brak nadmiernych napięć to brak dyskomfortu i lepsze ogólne samopoczucie. Produkty Fit.4.Sleep to opłacalna inwestycja we własne zdrowie!

Zobacz też

Za ciepło czy za zimno – jak kołdra wpływa na termoregulację w czasie snu?
Dom

Za ciepło czy za zimno – jak kołdra wpływa na termoregulację w czasie snu?

Jak pięknie wyglądać w ciąży? Pielęgnacja w oczekiwaniu na dziecko

Jak pięknie wyglądać w ciąży? Pielęgnacja w oczekiwaniu na dziecko

Minimalistyczne mieszkanie – prostota w aranżacji wnętrz i jej wpływ na samopoczucie
Dom

Minimalistyczne mieszkanie – prostota w aranżacji wnętrz i jej wpływ na samopoczucie

Idealna kuchnia – jak stworzyć estetyczną i funkcjonalną przestrzeń?
Dom

Idealna kuchnia – jak stworzyć estetyczną i funkcjonalną przestrzeń?

Ogród na balkonie – jakie rośliny warto wybrać?
Dom

Ogród na balkonie – jakie rośliny warto wybrać?

Bezpieczeństwo dzieci w domu – jak stworzyć przestrzeń dla najmłodszych?
Dom

Bezpieczeństwo dzieci w domu – jak stworzyć przestrzeń dla najmłodszych?